Lopas Adamsas / Patch Adams (1998) » NEMOKAMI FILMAI IR SERIALAI ONLINE DYKAI
» » Lopas Adamsas / Patch Adams (1998)

Lopas Adamsas / Patch Adams (1998)
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Lopas Adamsas / Patch Adams (1998) Lopas Adamsas / Patch Adams (1998) Lopas Adamsas / Patch Adams (1998) Lopas Adamsas / Patch Adams (1998)

Lopas Adamsas

Patch Adams (1998)
BDRip
2017 March 7
Ši istorija nuostabi tuo, kad nutiko iš tiesų. Hanteris “Lopas” Adamsas – ne išgalvotas personažas, o tikras žmogus ir geras gydytojas. “Lopo” tikrasis gyvenimas prasidėjo… psichiatrijos ligoninėje, kur jis pateko dėl bandymo nusižudyti.

Čia jis suprato, kad niekas negydo geriau už juoką. Išėjęs iš ligoninės Adamsas tvirtai apsisprendė tapti gydytoju. Įsivaizduokite, kaip nustebo pirmakursiai medicinos mokyklos studentai, išvydę keistą vyruką, kuris laisvai galėtų būti jų dėstytoju. Tačiau Adamso netrikdė nei kreivi kurso draugų žvilgsniai, nei akivaizdus dekano nepritarimas jo “gydomo metodams”.

Mat “Lopas” jau nuo pat pirmo kurso ėmė lankyti ligonius ir… juokinti, krėsti pokštus ir stebinti staigmenomis. Be to, Adamsas įkūrė ligoninę vargšams, neturintiems draudimo ar pinigų užsimokėti už gydymą. Tačiau jo geri norai vos nenuėjo niekais. Medikų taryba nusprendė apsvarstyti išsišokėlį, neturintį gydytojo licencijos nei diplomo…
 • Metai:
  1998
 • Trukmė:
  01:50:58
 • Žanrai:
  Biografiniai, Komedijos, Dramos, Romantiniai
 • Režisierius:
  Tom Shadyac
 • Aktoriai:
  Robin Williams, Daniel London, Monica Potter, Philip Seymour Hoffman, Bob Gunton, Josef Sommer,...
 • Kalba:
  Lietuvių (Profesionalus)
0
1 537
6.7
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS


KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Information
Users of Svečias are not allowed to comment this publication.