Sąžiningas žaidimas / Fair Game (2010) » NEMOKAMI FILMAI IR SERIALAI ONLINE DYKAI
» » Sąžiningas žaidimas / Fair Game (2010)

Sąžiningas žaidimas / Fair Game (2010)
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Sąžiningas žaidimas / Fair Game (2010) Sąžiningas žaidimas / Fair Game (2010) Sąžiningas žaidimas / Fair Game (2010) Sąžiningas žaidimas / Fair Game (2010)

Sąžiningas žaidimas

Fair Game (2010)
BDRip
2017 October 21
Režisieriaus Dougo Limano ("Bornas: sunaikinta tapatybė", "Ponas ir ponia Smitai", "Šoklys") aštrios įtampos politiniame trileryje kaitina emocijas tikrais provokuojančiais faktais karštuose pasaulio taškuose ir realių žmonių išgyvenimais. Kontraversinis filmas ragina dar kartą prisiminti į buvusio JAV prezidento George'o W.Busho administracijos negarbingus poelgius ir cinišką melą.

Ambasadorius ir žurnalistas Josephas Wilsonas (akt. Seanas Pennas) užkuria karštą pirtelę prezidentui ir drąsiame straipsnyje iškelia į viešumą Baltųjų Rūmų sugalvotas priežastis karui Irake pradėti. George'o W.Busho aplinka nelieka skolinga, nutaria atkeršyti už nepatogią tiesą ir juodosiomis technologijomis sukeltu skandalu nukreipti visuomenės dėmesį į paprastos šeimos buitį.

Prezidento patarėjas Carlas Roge'as paskleidžia į viešumą slaptą informaciją, kad Josepho Wilsono žmona Valerie Plume (akt. Naomi Watts) daugelį metų dirba slaptaja CŽV agente. Purvina taktika suveikia ir Vyriausybė toliau gali tęsti komerciškai naudingą karinę operaciją, nes spauda ir televizija užkimba ant Wilsonų asmeninio gyvenimo kabliuko, o padidinto dėmesio centre atsidūrusiai šeimai tenka kovoti dėl santuokos išsaugojimo.
 • Metai:
  2010
 • Trukmė:
  01:47:42
 • Žanrai:
  Biografiniai, Dramos, Trileriai
 • Režisierius:
  Doug Liman
 • Aktoriai:
  Naomi Watts, Sonya Davison, Vanessa Chong, Anand Tiwari, Stephanie Chai, Sean Penn, Ty Burrell,...
 • Kalba:
  Lietuvių (Profesionalus)
0
2 004
6.8
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS


KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Information
Users of Svečias are not allowed to comment this publication.