» » Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti / Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)
Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti / Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti / Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti / Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti / Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti / Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)

Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti

Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)
BDRip
2017 May 5
Magiškasis J. K. Rowling sukurtas burtininkų pasaulis sugrįžta į kino ekranus! Visų Hario Poterio fanų laukiamiausiame metų filme pasakojama apie burtininką Niutą Skamaderį, parašiusį knygą „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“, iš kurios Hogvartse mokėsi ir pats Haris Poteris. Tad naujasis filmas nukels mus į J. K. Rowling magijos pasaulį kelias dešimtis metų prieš Harį Poterį ir į kitą Žemės rutulio pusę.

Į Jungtinių Valstijų burtininkų kongresą atvykusį magiškuosius gyvūnus tyrinėjantį ir gelbėjantį Niutą Skamanderį ištinka bėda – pasprunka keletas jo stebuklingame lagaminėlyje laikytų fantastinių gyvūnų. Tuo pasinaudojusi suaktyvėja burtininkų išnaikinimo siekianti organizacija. Magijos pasaulio valdžia dėl to labai nepatenkinta ir Niutas priverstas sprukti. Krizę dar labiau paaštrina didėjanti nesantaika tarp burtininkų ir žiobarų. Skamanderis privalo išsiaiškinti, kas slypi už staiga kilusio chaoso ir skleidžiamos panikos, ir, be to, kuo greičiau sugaudyti iš jo lagaminėlio pasprukusius fantastinius gyvūnus, kol šie nespėjo pridaryti žalos.
 • Metai:
  2016
 • Trukmė:
  02:12:52
 • Žanrai:
  Nuotykiai, Šeimai, Fantastiniai
 • Režisierius:
  David Yates
 • Aktoriai:
  Eddie Redmayne, Sam Redford, Scott Goldman, Tim Bentinck, Tom Clarke Hill, Tristan Tait, Colin...
 • Kalba:
  Lietuvių (Profesionalus)
0
11 933
7.5
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMASKOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Komentaras
reload, if the code cannot be seen