» » Morgan (2016)
Morgan (2016)
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Morgan (2016) Morgan (2016) Morgan (2016) Morgan (2016)

Morgan

Morgan (2016)
BDRip
2017 July 10
Krizinių situacijų valdymo konsultantė Ly (akt. Kate Mara) gauna itin neįprastą užduotį – vykti į ypatingai saugomą teritoriją ir ištirti bei įvertinti paslaptingas siaubingo įvykio aplinkybes.

O įvyks išties neeilinis – iš pirmo žvilgsnio visiškai tyra, jauna mergina, pasirodo, yra ne tokia jau ir paprasta. Ji mokslininkų laboratorijoje iš mėgintuvėlio sukurtas šiuolaikinių technologijų šedevras, kuris, deja, atsigręžia prieš savo kūrėjus. Mergina visiškai nekontroliuojama – be baimės, be kaltės jausmo, be absoliučiai jokių žmogui būdingų emocijų ji šluoja visus, kurie pasitaiko jos kelyje.

Kodėl ji taip elgiasi? Klausimas į kurį atsakymą privalo rasti Ly. Nuo jos sprendimo priklausys, ar šis mokslininkų „eksperimentas“ bus sunaikintas, ar perauklėtas.

Mokslinės fantastikos siaubo filmas „Morgan“ pradžiugins įvairaus skonio kino gerbėjus – ir trilerių, fantastikos, ir šiuolaikinių technologijų, ir per kūną baimės šiurpuliukus genančių siaubo filmų mėgėjus.

„Morgan“ prodiuseris – legendinis kino režisierius Ridley Skotas, sukūręs filmus „Marsietis“, „Prometėjas“, „Amerikos gansteris“, „Geri metai“, „Dangaus karalystė“ ir kitus. Šįkart kultinis kino kūrėjas režisieriaus kėdę užleido jaunesniam savo kolegai – režisieriui Lukui Skotui.

Filme vaidina šiuo metu kino ekranuose itin dažnai matoma žavioji aktotė Kate Mara, taip pat Jennifer Jason Leigh, Toby Jones, Rose Leslie, Boyd Holbrook ir kiti.
 • Metai:
  2016
 • Trukmė:
  01:31:50
 • Žanrai:
  Siaubo, Mistiniai, Trileriai, Fantastiniai
 • Režisierius:
  Luke Scott
 • Aktoriai:
  Kate Mara, Anya Taylor-Joy, Rose Leslie, Michael Yare, Toby Jones, Chris Sullivan, Boyd Holbrook,...
 • Kalba:
  Lietuvių (Profesionalus)
0
3 774
5.8
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS
KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Komentaras
reload, if the code cannot be seen