» » Šaunusis kapitonas / Captain Fantastic (2016)
Šaunusis kapitonas / Captain Fantastic (2016)
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Šaunusis kapitonas / Captain Fantastic (2016) Šaunusis kapitonas / Captain Fantastic (2016) Šaunusis kapitonas / Captain Fantastic (2016) Šaunusis kapitonas / Captain Fantastic (2016)

Šaunusis kapitonas

Captain Fantastic (2016)
BDRip
2017 January 9
„Šaunusis kapitonas“ – tarsi šiuolaikinė Mauglio istorija, pasakojanti apie ekscentrišką šeimą, kuri po ilgų gyvenimo metų praleistų laukinėje gamtoje bus priversta išmokti gyventi... laukiniame didmiestyje.

Toli nuo civilizacijos ir miesto šurmulio su šešiais vaikais įsikūręs Benas (akt. Viggo Mortensen) gūdžiuose Ramiojo vandenyno Šiaurės vakarų miškuose susikūrė asmeninį Rojų. Kerinčio grožio gamtoje savo vaikus jis rūpestingai mokė išgyvenimo laukinėje gamtoje pamokų – kaip susimedžioti maistą, kaip iš vėjo gūsio suprasti, koks rytoj bus oras ir panašių įgūdžių. Tačiau vieną dieną viskas pasikeičia.

Benas priverstas palikti savo Rojų ir keltis į triukšmingą miestą. Grįžus į realų pasaulį jam teks susidurti su didžiausiu iššūkiu gyvenime – išmokti gyventi nenuspėjamomis didelio miesto sąlygomis ir šeimą auginti ant pilko asfalto grindinio.

Dramoje vaidina „Oskaro“ nominantas Viggo Mortensenas, taip pat aktoriai Samantha Isler, Steve Zahn, Charlie Shotwell ir kiti.
 • Metai:
  2016
 • Trukmė:
  01:59:29
 • Žanrai:
  Komedijos, Dramos
 • Režisierius:
  Matt Ross
 • Aktoriai:
  Viggo Mortensen, George MacKay, Samantha Isler, Annalise Basso, Nicholas Hamilton, Shree Crooks,...
 • Kalba:
  Lietuvių (Mėgėjiškas)
0
1 891
7.9
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS


KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Komentaras
reload, if the code cannot be seen