» » Galaktikos sergetojai. II dalis / Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)
Galaktikos sergetojai. II dalis / Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Galaktikos sergetojai. II dalis / Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) Galaktikos sergetojai. II dalis / Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) Galaktikos sergetojai. II dalis / Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) Galaktikos sergetojai. II dalis / Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)

Galaktikos sergetojai. II dalis

Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)
BDRip
2017 October 21
Praėjus trejiems metams, žavingieji Galaktikos Sergėtojai sugrįžta! Šaunusis „Padangių lordas“ Piteris Kvilas (aktorius Chris‘as Pratt‘as), žavingoji Gamora (Zoe Saldana), galingasis Draksas (Dave‘as Bautista), įžūlusis meškėnas Roketas ir iškalbingasis medžiažmogis Grutas (įgarsinti Bradley‘io Cooper‘io ir Vin‘o Diesel‘io) iškeliauja ieškoti naujų nuotykių. Ar, tiksliau, nauji nuotykiai užgriūva juos.

Antrosios „Sergėtojų“ dalies veiksmas vyksta praėjus porai mėnesių nuo pirmojo filmo pabaigos. Piteris sužino tiesą apie savo tėvą, o tai – kartu su jausmais Gamorai – priverčia galvoti apie savo šeimą. Pirmoje dalyje pasiaukojęs Grutas šiame filme yra mažas medelis, kurį Roketas saugo kaip savo akį. Bičiuliai susiranda naujų sąjungininkų, įgyja naujų priešų ir toliau smagiai kelia sumaištį Galaktikoje.
 • Metai:
  2017
 • Trukmė:
  02:15:46
 • Žanrai:
  Veiksmo, Nuotykiai, Fantastiniai
 • Režisierius:
  James Gunn
 • Aktoriai:
  Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan,...
 • Kalba:
  Lietuvių (Profesionalus)
0
6 900
7.8
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS


KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Komentaras
reload, if the code cannot be seen