» » Overdrive. Greičio įkaitai / Overdrive (2017)
Overdrive. Greičio įkaitai / Overdrive (2017)
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Overdrive. Greičio įkaitai / Overdrive (2017) Overdrive. Greičio įkaitai / Overdrive (2017) Overdrive. Greičio įkaitai / Overdrive (2017) Overdrive. Greičio įkaitai / Overdrive (2017)

Overdrive. Greičio įkaitai

Overdrive (2017)
TS
2017 September 2
Du automobilių vagišiai, broliai Andrew ir Garrettas Frostai, tikėdamiesi „naujų galimybių“ leidžiasi į ilgą kelionę po Pietų Prancūziją. Žinoma, į nuostabaus grožio regioną juos atvilioja ne atostogos, o užsakymas.

Broliai, kurių taikinyje visada būna tik patys brangiausi ir prabangiausi automobiliai, gauna užsakymą pavogti milijonus eurų kainuojantį 1937-ųjų „Bugatti“. Tačiau šįkart „versle“ iškyla keblumų. Pirmoji nesėkmė: jie įkliūna. Antroji bėda: automobilis priklauso vietinės mafijos bosui.

Mainais į savo gyvybes, nusikaltėlių bosas broliukams įsako pavogti didžiausio jo varžovo Maxo Clempo automobilį. Ir ne bet kokį, o 1962-ųjų „Ferrari 250 GTO“! Štai čia nuotykiai ir prasideda!

Įtempo siužeto prancūziškas veiksmo trileris „Overdrive“ – geriausia pramoga tiems, kurie mėgsta greitį, automobilius ir keliones... Nes ši kelionė po Pietų Prancūziją atneš daugiau bėdų, nei du broliai vagišiai įsivaizdavo...
 • Metai:
  2017
 • Trukmė:
  01:28:20
 • Žanrai:
  Veiksmo, Trileriai
 • Režisierius:
  Antonio Negret
 • Aktoriai:
  Ana de Armas, Scott Eastwood, Gaia Weiss, Freddie Thorp, Clemens Schick, Affif Ben Badra, Simon...
 • Kalba:
  Rusų (Dubliuotas)
0
3 355
5.4
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS


KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Komentaras
reload, if the code cannot be seen