Neracionalus žmogus / Irrational Man (2015) » NEMOKAMI FILMAI IR SERIALAI ONLINE DYKAI
» » Neracionalus žmogus / Irrational Man (2015)

Neracionalus žmogus / Irrational Man (2015)
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Neracionalus žmogus / Irrational Man (2015) Neracionalus žmogus / Irrational Man (2015) Neracionalus žmogus / Irrational Man (2015) Neracionalus žmogus / Irrational Man (2015)

Neracionalus žmogus

Irrational Man (2015)
Labai gera
2016 March 19
Egzistencinės krizės ir kitokie juokeliai – naujausiame W. Allen‘o filme „Neracionalus žmogus“

Filosofijos profesorius Eibas Lukas (aktorius Joaquin‘as Phoenix‘as) išgyvena vidutinio amžiaus krizę. Savo drąsiomis įžvalgomis susikūręs radikalaus ir originalaus mąstytojo reputaciją, pastaruoju metu profesorius kenčia ne tik nuo „rašytojo bloko“, bet ir nuo staiga užaugusio pilvo, potraukio alkoholiui bei impotencijos.

Egzistencinių minčių nukamuotas profesorius paskiriamas dėstyti į vieną niekuo neišskirtinį Rod Ailendo koledžą. Ten jo nuolat cituojami didžiausi žmonijos protai, gili melancholija ir rusiška ruletė, naudojama kaip argumentas pagrįsti savo mintims, greitai paverčia Eibą vietine legenda. Nenuostabu, kad gilia profesoriaus asmenybe itin giliai susidomi dvi priešingos lyties personos: taip pat į alkoholį linkusi, nelaimingai ištekėjusi chemijos dėstytoja Rita (akt. Parker Posey) ir studentė Džilė (akt. Emma Stone). Tiesa, jei pirmoji iš jų žada sekso pagalba profesoriui išmušti visus blokus (taip pat ir rašytojo), tai Džilė labiau linkusi į platoniškus santykius. Gal dėl savo impotencijos, gal dėl kitų priežasčių Eibas ima vis daugiau laiko praleisti su Džile. Neapsimestinis (bet ir ne aklai kvailas) merginos optimizmas bei gyvenimo džiaugsmu spinduliuojanti jos kasdienybė profesoriui atveria akis bei padeda užčiuopti vilties spindulėlį ir savo paties egzistencinėje būties tamsoje.
 • Metai:
  2015
 • Trukmė:
  01:34:51
 • Žanrai:
  Dramos, Mistiniai
 • Režisierius:
  Woody Allen
 • Aktoriai:
  Joaquin Phoenix, Emma Stone, Joe Stapleton, Nancy Carroll, Allison Gallerani, Brigette Lundy-Paine,...
 • Kalba:
  Lietuvių (Profesionalus)
0
4 514
6.7
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS


KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Information
Users of Svečias are not allowed to comment this publication.