Ponas Trumbo / Trumbo (2015) EN » NEMOKAMI FILMAI IR SERIALAI ONLINE DYKAI
» » Ponas Trumbo / Trumbo (2015) EN

Ponas Trumbo / Trumbo (2015) EN
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Ponas Trumbo / Trumbo (2015) EN Ponas Trumbo / Trumbo (2015) EN Ponas Trumbo / Trumbo (2015) EN Ponas Trumbo / Trumbo (2015) EN

Ponas Trumbo

Trumbo (2015)
DVDRip
2015 December 27
Filmas „Ponas Trumbo“ nuominuotas "Oskarui" ir "Auksiniams gaubliams" geriausio aktoriaus kategorijoje.

Geriausias kino scenaristas – pats gyvenimas. Tai įrodo ši nepaprasta Daltono Trumpo istorija – žmogaus, viešai pasmerkto ir apkaltinto, tačiau paslapčia tapusio vienu įtakingiausių Amerikos kino žmonių.

Amerikiečių kino scenaristas Daltonas Trumbas – vienas pelningiausių Holivudo kūrėjų. Gerbiamas, mylimas ir dosniai apdovanojamas, Trumbas yra apkaltinamas savo filmuose pernelyg šlovinąs komunizmą. Atkaklus vyriškis laikosi savo įsitikinimų, ir todėl yra nuteisiamas ir įkalinamas. Maža to – įtraukiamas į juoduosius Amerikos kūrėjų sąrašus, o tai reiškė, kad jo karjera Holivude baigta.

Tačiau pačiam Trumbo taip neatrodė. Jis toliau rašė ir kūrė filmus, pasirašydamas svetimomis arba išgalvotomis pavardėmis. Trumbo nekentę žiūrovai, patys to nežinodami, garbino jo filmus, o šie pelnydavo ne tik pasaulinę šlovę, bet ir „Oskaro“ apdovanojimus. Tai – sėkmės, nuopuolio ir ištikimybės sau drama.

Įkūnyti vieną prieštaringiausių, tačiau neabejotinai talentingiausių Holivudo asmenybių teko aktoriui Bryanui Cramstonui. Filme taip pat vaidina Elle Fanning, Johnas Goodmanas, Diane Lane, Alanas Tudyk, Helen Mirren ir kiti.

Režisierius Jay Roach („Balsuok už mane!“, „Kvailių vakarienė“, „Paskutinis uošvių išbandymas“, „Ostinas Pauersas“)

Vaidina: Bryan Cranston, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Louis C.K., Elle Fanning, John Goodman, Diane Lane, Alan Tudyk, Michael Stuhlbarg, Helen Mirren
 • Metai:
  2015
 • Trukmė:
  ~124 min.
 • Žanrai:
  Biografiniai, Dramos
 • Režisierius:
  Jay Roach
 • Aktoriai:
  Bryan Cranston, Michael Stuhlbarg, David Maldonado, John Getz, Diane Lane, Laura Flannery, Helen...
 • Kalba:
  Anglų (Originalus)
0
3 794
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS
Filmas pašalintas dėl autorinių teisių.
KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Information
Users of Svečias are not allowed to comment this publication.