» » Šnipas per klaidą / Grimsby (2016)
Šnipas per klaidą / Grimsby (2016)
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Šnipas per klaidą / Grimsby (2016) Šnipas per klaidą / Grimsby (2016) Šnipas per klaidą / Grimsby (2016) Šnipas per klaidą / Grimsby (2016)

Šnipas per klaidą

Grimsby (2016)
BRRip
2016 June 20
Pasiilgote Borato ar Diktatoriaus? S. Baron‘as Cohen‘as į kino ekranus atveda naują turbo idiotą – šnipą per klaidą.

Pamenate „Boratą“? Žinoma, kad pamenate. Dokumentiniu stiliumi nufilmuota komedija apie idiotą Kazachstano žurnalistą, išvykstantį kelionėn į Ameriką, prajuokino visą pasaulį. Na, beveik visą. Kazachstano vyriausybė filmą šalyje uždraudė, pareiškė oficialų protestą ir dar labiau susinervino, kai 2012 metais Kuveite šaudymo varžybose nugalėjusi jų sportininkė per organizatorių neapsižiūrėjimą buvo „pagerbta“ himno parodija, sudainuota Borato.

Pagrindinį herojų įkūnijęs Sacha Baron‘as Cohen‘as sugrįžta į didžiuosius ekranus su ne ką mažesnio idioto vaidmeniu. Susipažinkite su Normanu „Nobiu“ Grimsbiu. Nobis gyvena puikų gyvenimą: turi 11 vaikų, žaviausią merginą visoje Anglijoje (akt. Rebel Wilson) ir nuostabų hobį: yra vienas aršiausių šalyje futbolo chuliganų. Nobiui trūksta vienintelio dalyko: jis trokšta surasti prieš beveik trisdešimt metų nuo jo atskirtą jaunėlį brolį Sebastijaną. Tiesa, Nobis net nenutuokia, kad Sebastijanas (aktorius Mark‘as Strong‘as) yra nuožmiausias britų žvalgybos MI6 šnipas. Ir, žinoma, kai Dievas dalijo kvailumą, stovėjo visiškai kitoje eilėje nei Nobis.

Likimo dėka viskas pasisuks taip, kad savo vyresnio brolio ims ieškoti pats Sebastijanas. Sužinojęs apie teroristų planus sugriauti nusistovėjusią santvarką ir neteisingai apkaltintas tuo, ko nepadarė, MI6 agentas nebeturės daugiau kur eiti. Norint išgelbėti pasaulį, Sebastijanui prireiks didžiausio pasaulio idioto pagalbos.

Iki ašarų juokinga komedija „Šnipas per klaidą“ Lietuvos kino teatruose startuoja kovo 11 dieną.
 • Metai:
  2016
 • Trukmė:
  01:23:25
 • Žanrai:
  Veiksmo, Komedijos
 • Režisierius:
  Louis Leterrier
 • Aktoriai:
  Sacha Baron Cohen, Rebel Wilson, Freddie Crowder, Jon-Jon Lockwood, Shaun Thomas, Claudia Adshead,...
 • Kalba:
  Lietuvių (Mėgėjiškas)
0
16 524
6.5
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Komentaras
reload, if the code cannot be seen