» » Šėtono vaikas / The Boy (2016)
Šėtono vaikas / The Boy (2016)
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Šėtono vaikas / The Boy (2016) Šėtono vaikas / The Boy (2016) Šėtono vaikas / The Boy (2016) Šėtono vaikas / The Boy (2016)

Šėtono vaikas

The Boy (2016)
BDRip
2016 May 28
Nuo nemalonių gyvenimo įvykių paženklintos praeities pabėgti pasiryžusi amerikietė Greta (aktorė Lauren Cohan) priima darbo pasiūlymą Anglijoje – būti aukle aštuonerių metų berniukui. Atokiai nuo žmonių pastatytame didžiuliame name Greta susipažįsta su pagyvenusių šeimininkų pora ir išvysta jų vaiką - natūralaus dydžio lėlę. Mergina neabejoja, kad tai – koks nors pokštas, tačiau panašu, kad šeimininkai pokštauti nenusiteikę. Priešingai – išvykdami atostogų jie Gretai palieka nemažai griežtų taisyklių, kaip elgtis su Bramsu (toks lėlės vardas).

Mergina, žinoma, šių taisyklių nesilaiko – juk kas nutiks, jei lėlę paliksi vieną? Tačiau po kelių dienų ima dėtis keisti dalykai: auklė neberanda Bramso ten, kur buvo ką tik palikusi. Žinodama, kad name daugiau nieko nėra, ji nusprendžia savo atradimu pasidalinti su kaimynystėje gyvenančiu jaunuoliu Malkolmu. Pastarasis jai papasakoja, kad prieš daugybę metų šio namo šeimininkai turėjo sūnų – Bramsą – kuris žuvo paslaptingomis aplinkybėmis. Nerimo apimta mergina sulig kiekviena diena tampa vis dažnesnių, keistų ir bauginančių reiškinių liudininke. Kol galų gale, apimta tikrų tikriausio siaubo, Greta priversta pripažinti, kad lėlė, ko gero, išties yra gyva.
 • Metai:
  2016
 • Trukmė:
  01:38:03
 • Žanrai:
  Siaubo, Mistiniai, Trileriai
 • Režisierius:
  William Brent Bell
 • Aktoriai:
  Lauren Cohan, Rupert Evans, James Russell, Jim Norton, Diana Hardcastle, Ben Robson, Jett Klyne,...
 • Kalba:
  Lietuvių (Profesionalus)
0
9 043
6.1
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Komentaras
reload, if the code cannot be seen