» » Ledynmetis: susidūrimas / Ice Age: Collision Course (2016)
Ledynmetis: susidūrimas / Ice Age: Collision Course (2016)
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Ledynmetis: susidūrimas / Ice Age: Collision Course (2016) Ledynmetis: susidūrimas / Ice Age: Collision Course (2016) Ledynmetis: susidūrimas / Ice Age: Collision Course (2016) Ledynmetis: susidūrimas / Ice Age: Collision Course (2016)

Ledynmetis: susidūrimas

Ice Age: Collision Course (2016)
BDRip
2016 November 4
Nuolat į bėdas pakliūnantis voveriukas Skretas ir vėl priverda košės. Bandydamas sučiupti savo svajonių gilę, jis netyčia atsiduria kosmoso platybėse, o ten griausmingai rėžiasi į vieną planetų ir ant Žemės pažeria gausybę liepsnojančių meteoritų.

Šie sukelia pavojų visiems gyvūnams, todėl siekdami išlikti Menis, Elė, Sidas, Diegas ir kiti patraukia ieškoti saugesnės vietos ir naujų namų. Jų kelionė per naujas ir egzotiškas vietas bus kupina jaudinančių nuotykių, pavojų, meilės paieškų ir įdomių pakeleivių!

Naująją kultinio filmuko dalį režisuoja Mike'as Thurmeieras, kuriam buvo patikėtos ir trečioji bei ketvirtoji filmo dalys. Po ilgos pertraukos į kūrybinę „Ledynmečio“ komandą sugrįžo ir pirmosios dalies scenaristas Galenas T. Chu, o mylimus personažus tradiciškai įgarsina Ray'us Romano, Denis Leary, Johnas Leguizamo, Queen Latifah, Seannas Williamas Scottas ir kiti.
 • Metai:
  2016
 • Trukmė:
  01:34:32
 • Žanrai:
  Animaciniai, Nuotykiai, Komedijos, Šeimai
 • Režisierius:
  Mike Thurmeier, Galen T. Chu
 • Aktoriai:
  Stephanie Beatriz, Robert Cardone, Neil deGrasse Tyson, Adam Devine, Jesse Tyler Ferguson, Max...
 • Kalba:
  Lietuvių (Dubliuotas)
0
14 752
5.7
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS


KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Komentaras
reload, if the code cannot be seen