Sapnų demonai / Before I Wake (2016) » NEMOKAMI FILMAI IR SERIALAI ONLINE DYKAI
» » Sapnų demonai / Before I Wake (2016)

Sapnų demonai / Before I Wake (2016)
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Sapnų demonai / Before I Wake (2016) Sapnų demonai / Before I Wake (2016) Sapnų demonai / Before I Wake (2016) Sapnų demonai / Before I Wake (2016)

Sapnų demonai

Before I Wake (2016)
BDRip
2016 November 1
Šiek tiek atsigavę po didžiulio skausmo, patirto mirus mažamečiam sūnui Šonui, jauna Džesės ir Marko Hobsonų (aktoriai Kate Bosworth ir Thomas Jane‘as) šeima nusprendžia įsivaikinti panašaus amžiaus berniuką. Kodis kone iš karto pavergia jų širdis, o ir pačiam našlaičiui patinka naujieji įtėviai. Tačiau Kodis saugo baisią paslaptį, apie kurią Džesė ir Markas kol kas nieko nenutuokia. Berniukas iš paskutiniųjų stengiasi neužmigti, nes žino, kad jo sapnai (ir košmarai) prieš jo valią tampa realybe. Tačiau net ir be galo mylėdamas naujuosius tėvelius, vaikas negali nemiegoti amžinai.

Pirmą vakarą, Kodžiui užmigus, aplink tėvų galvas ima skraidyti drugeliai. Po kelių dienų Džesė ir Markas savo svetainėje išvysta prarastąjį sūnų – Šoną. O praėjus dar kelioms dienoms, jų namuose vakarais ima dėtis vis keistesni ir baugesni dalykai. Pagaliau išsiaiškinę protu sunkiai suvokiamą Kodžio paslaptį, Džesė ir Markas nusprendžia išsiaiškinti ir šio fenomeno priežastis. Pokalbiai su našlaičių namų valdytoja bei kitais berniuko gyvenime anksčiau buvusiais žmonėmis juos žingsnis po žingsnio artina prie kraupios ir šokiruojančios tiesos.
 • Metai:
  2016
 • Trukmė:
  01:36:41
 • Žanrai:
  Dramos, Fantastiniai, Siaubo, Trileriai
 • Režisierius:
  Mike Flanagan
 • Aktoriai:
  Jacob Tremblay, Kate Bosworth, Annabeth Gish, Thomas Jane, Scottie Thompson, Dash Mihok, Jay...
 • Kalba:
  Lietuvių (Profesionalus)
0
13 421
6.1
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS


KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Information
Users of Svečias are not allowed to comment this publication.