Nemokami filmai online » Serialai » Rezidentai (2016) 3 Sezonas
Rezidentai (2016) 3 Sezonas
Nauja 46 serija
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Rezidentai (2016) 3 Sezonas Rezidentai (2016) 3 Sezonas Rezidentai (2016) 3 Sezonas Rezidentai (2016) 3 Sezonas

Rezidentai 3 Sezonas

Rezidentai (2016) Season 3
WEB-DL
2017 Vasario 23
 • Metai:
  2016
 • Trukmė:
  ~23 min.
 • Žanrai:
  Komedija
 • Režisierius:
  Alvydas Šlepikas
 • Aktoriai:
  Ramunas Rudokas, Džiugas Siaurusaitis, Andrius Bialobžeskis, Aldona Vilutyte...
 • Kalba:
  Lietuvių (Originalus)
Į ligoninę patenka keturi ką tik studijas baigę medikai. Pirmasis visiškai nieko nenusimano apie mediciną, bet turi patirties – yra ilgus metus dirbęs greitojoje pagalboje. Antrasis savo žiniomis nedaug lenkia pirmąjį, tačiau jo motina – ligoninės vyriausioji gydytoja, mėginanti įvesti tvarką šioje įstaigoje. Trečiasis – puikiai baigęs medicinos mokslus, bet nesugebantis atsiskleisti žiniukas. Ketvirtoji – žavi, tačiau neatidi mergina, o naujokams vadovaujantis Terapijos skyriaus vedėjas mano, kad moteris apskritai negali būti gydytoja. Negana to, vedėjas be paliovos šaiposi iš savo globotinių. Juokingos situacijos nuolat kyla ne tik dėl jaunųjų medikų nepatyrimo, dėl jų per didelio noro, bet ir iš gyvenimiškų situacijų. Taip pat ligoninės koridoriuose su jaunuoliais savo patirtimi dalijasi alkoholikas Odos ir venerinių ligų skyriaus vedėjas, vieną iš trijų vaikinų suviliojusi vyriausioji sesuo, kiti personalo darbuotojai ir ligoniai.
Epizodinius vaidmenis komiškame medicinos seriale kuria ryškiausios šalies žvaigždės: Oksana Pikul-Jasaitienė, Vitalijus Cololo, Gidonas Šapiro-Bilas, Natalija Bunkė ir kt.
0
6 569
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS
KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.