» » Juodoji našlaitė / Orphan Black (2017) 5 Sezonas
Juodoji našlaitė / Orphan Black (2017) 5 Sezonas
Atnaujinta 10 serija
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Juodoji našlaitė / Orphan Black (2017) 5 Sezonas Juodoji našlaitė / Orphan Black (2017) 5 Sezonas Juodoji našlaitė / Orphan Black (2017) 5 Sezonas Juodoji našlaitė / Orphan Black (2017) 5 Sezonas

Juodoji našlaitė 5 Sezonas

Orphan Black (2017) Season 5
Labai gera
2017 August 19
„Juodoji našlaitė“ pasakoja istoriją apie pašalietę, našlaitę ir gatvėse puikiai besiorientuojančią chameleonę Sarą, kurios vaidmenį atliks aktorė – Tatjana Maslany („Picture Day“). Po to kai savo akimis išvydo moters savižudybę, Sara perima nepažįstamosios, kuri atrodo taip pat kaip ir ji, tapatybę. Tikėdamasi išspręsti visas savo problemas pavagiant mirusios moters santaupas, Sara neapgalvotai įsikiša į kaleidoskopišką paslaptį, kur ji suvokia svaiginančią tiesa: ji ir mirusi moteris – klonės.
Kol Sara ieško atsakymų, ji išsiaiškina šiurpinantį faktą, jog yra ir daugiau tokių žmonių kaip ji: genetiškai tapatūs individai, kurie buvo užveisti nieko neįtariant biologiniams tėvams ir auginami visiškai kitokiomis sąlygomis. Nenumanant, kas sukūrė klonus, jai reikės paskubomis išsiaiškinti priežastį, kol nusamdytas žudikas juos vieną po kito išžudo.
 • Metai:
  2017
 • Trukmė:
  ~44 min.
 • Žanrai:
  Veiksmo, Dramos
 • Režisierius:
  Graeme Manson, John Fawcett
 • Aktoriai:
  Tatiana Maslany, Jordan Gavaris, Maria Doyle Kennedy, Kristian Bruun, Kevin Hanchard, Skyler...
 • Kalba:
  Lietuvių (Mėgėjiškas)
0
6 232
8.4
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS
1 serija lietuvišku įgarsinimu / 2-10 serijos lietuviškais subtitrais
KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Komentaras
reload, if the code cannot be seen