Juodasis žaibas / Black Lightning (2018) 1 Sezonas » NEMOKAMI FILMAI IR SERIALAI ONLINE DYKAI
» » Juodasis žaibas / Black Lightning (2018) 1 Sezonas

Juodasis žaibas / Black Lightning (2018) 1 Sezonas
Nauja 2 serija
ŽIŪRĖTI INTERNETU
Nuotraukos iš filmo
Juodasis žaibas / Black Lightning (2018) 1 Sezonas Juodasis žaibas / Black Lightning (2018) 1 Sezonas Juodasis žaibas / Black Lightning (2018) 1 Sezonas Juodasis žaibas / Black Lightning (2018) 1 Sezonas

Juodasis žaibas 1 Sezonas

Black Lightning (2018) Season 1
Labai gera
2018 April 10
Džefersonas Pirsas saugo paslaptį. Jis - pavyzdingas dviejų nuostabių dukterų tėvas, miesto vidurinės direktorius, suteikiantis ramų prieglobstį neramius laikus išgyvenantiems Frilando jaunuoliams, saugodamas juos nuo po visą miestą siaučiančių gaujų. Jis yra bendruomenės didvyris.
Prieš 9 metus Pirsas buvo kitokiu didvyriu. Jis apdovanotas gebėjimu valdyti elektrą ir šias galias naudojo tam, jog jo gimtojo miesto gatvės būtų ramios ir saugios, kol jis veikė teisingumo vardan, prisidengęs Juodojo Žaibo vardu. Tačiau po ilgų metų rizikos jis suvokė, jog tam nėra pabaigos, jog pats rizikuoja išardyti savo mylimą šeimą, tad vyras paliko didvyrio dienas praeityje ir tapo tėvu bei direktoriumi. Jis nutarė padėti miestui nenaudodamas savo gebėjimų, stebėjo kaip auga dukros Anisa ir Dženifer, kaip jos tapo tvirtomis moterimis, nors jo paties santuoka su mylima Lin iširo. Maždaug po dešimtmečio Pirso kovos su nusikaltėliais jau seniai pamirštos... Ar bent jis taip manė. Mieste korupcija ir nusikaltimai plinta it ugnis sausros paliestame miške, jo mylimus žmones persekioja „Šimto“ gaujos šešėlis, tad lieka tik vienas kelias - Juodasis Žaibas grįžta apsaugoti savo šeimos ir išgelbėti visos bendruomenės.
 • Metai:
  2018
 • Trukmė:
  ~43 min.
 • Žanrai:
  Veiksmo, Dramos, Mokslinė fantastika
 • Režisierius:
  Salim Akil, Mara Brock Akil
 • Aktoriai:
  Cress Williams, China Anne McClain, Nafessa Williams, Christine Adams, Marvin 'Krondon' Jones III,...
 • Kalba:
  Lietuvių (Mėgėjiškas)
0
763
6.4
ŽIŪRĖTI INTERNETU PRISTATYMAS
1 serija lietuvišku įgarsinimu / 2 serija lietuviškais subtitrais
KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Information
Users of Svečias are not allowed to comment this publication.